Всі новини » 2014 » Листопад » 7 » «Декларації безхабарності» підписали двоє вінницьких депутатів!
12:36
«Декларації безхабарності» підписали двоє вінницьких депутатів!

Під час регіонального обговорення «Чи зменшать рівень корупції в Україні закони, розроблені громадськими активістами?» у Вінниці, Сергій Гула - координатор національний представив рух «НІ ХАБАРНИЦТВУ! Я не даю і не беру хабарів!». Метою руху є сприяння подолання явища хабарництва в Україні та збір «декларацій без хабарництва» від максимального числа громадян України, що прийняли рішення не брати та не давати хабарів.

 «Для того, аби реально змінити якість життя, кожен має почати з себе. Змінити інших не можемо, а от змінити власне ставлення до корупційних явищ – це має бути наш свідомий вибір!» - наголосив Сергій.

Одними з перших на Вінниччині, хто підписали «декларації бехабарництва» були депутати обласної Ради Віталій Мрачковський і Павло Ясний та начальник управління ОДА по взаємодії з правоохоронними органами Юрій Мельник. Під словами «У своєму особистому і професійному житті не буду давати, а також не буду брати хабарів» вони публічно поставили свої підписи.

Декларації з такими обіцянками також підписали студенти університету «Україна». Не залишили поза увагою такую чудову ініціативу і регіональні представники ТІ – Юлія Грига і Анатолій Тобілко, та громадська активістка Анна Чайковська.Та організатори глибоко переконані, що це лише початок! Тож долучайтеся до Руху і почнемо змінювати нашу країну вже сьогодні!

Презентація Руху "Ні хабарництву!" відбулася в рамках проекту регіонального обговорення антикорупційного законодавства, що реалізується ГО "Transparency International Україна".

За матеріалами - http://fs.edukit.vn.ua/

Переглядів: 605 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar