Всі новини » 2015 » Січень » 19 » Декларації безхабарності підписали десятки депутатів – але не всі! Дізнайтесь, хто є чесним депутатом!
22:46
Декларації безхабарності підписали десятки депутатів – але не всі! Дізнайтесь, хто є чесним депутатом!

Політична корупція в Парламенті стала чи не найголовнішою причиною узаконених корупційних схем, неякісного законодавства та переділу власності.

Сьогодні багато депутатів заявляють про активну протидію корупції та хабарництву. Проте, на жаль, багато з них бачать своїм головним завданням у Парламенті особисте збагачення через різноманітні корупційні схеми або хабарі при голосуванні за «потрібні» закони.

Найсвіжішим фактом політичного хабарництва в Парламенті стало голосування  13 січня 2015 року за Закон "Про внесення змін до статті 41 Закону України "Про акціонерні товариства". Так, народний депутат України Костянтин Усов у своєму повідомлені на сторінці Facebook зазначив, що лобісти старалися підкупити народних депутатів, пропонуючи їм великі кошти, щоб останні не голосували за вищевказаний закон.

 «Цього разу лоббісти від олігархів знов бігали між депутатами з мішками грошей. В прямому сенсі з мішками. Але часи змінились. І політика змінилась. Трохи, ледь помітно, але ці зміни проступають на поверхню саме в такі важливі моменти, як сьогодні».

Щоб не допустити в Парламенті  хабарництва необхідно встановити громадський контроль за діяльністю народних обранців. 

Одним із таких інструментів контролю є Декларація безхабарності.

25 грудня минулого року активісти Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» надіслали всім народним депутатам України звернення з пропозицією підписати Декларацію безхабарності.

На пропозицію відповіли 37 депутатів, 16 з яких підписало Декларацію, отже це такі депутати:

Мустафа Наєм

Єгор Соболєв

Сергій Лещенко

Віктор Чумак

Тетяна Бахтєєва

Наталія Веселова

Горват Роберт

Степан Івахів

Тарас Батенко

Михайло Кобцев

Федір Негой

Дмитро Лінько

Віталій Купрій

Віталій Сташук

Олександр Сугоняко

Костянтин Яриніч

Михайло Хміль

Як бачимо, процес тільки розпочався і багато депутатів або уникають підписання Декларації безхабарності, або ще роздумують. 

Рух "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів" закликає всіх народних депутатів бути чесними із своїми виборцями, не брати і не давати хабарів та це засвідчити, підписавши Декларацію безхабарності.

 

Голова Руху "Ні хабарництву"

Сергій Гула

 

 

 

Переглядів: 2108 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar