Всі новини » 2014 » Листопад » 21 » ДЕКЛАРАЦІЯ НА МАЙДАНІ
18:04
ДЕКЛАРАЦІЯ НА МАЙДАНІ

21 листопада – поправу є днем національної гідності та свободи. Українці жертвуючи своїм здоров’ям та життям ще раз довели, що ми люди гідності, що ми вільні та достойні. Що ми хочемо жити в іншій країні, з владою, яка служить своєму народові та де подолано відсталість, бідність та корупцію.

Всі розуміють, що Майдан не закінчився! Ми ще так багато повинні зробити для своєї України, щоб вона, дійсно, стала новою та процвітаючою. Ми повинні тверезо підходити до виборів, будувати свідоме громадянське суспільство, і так - ми повинні активно протидіяти хабарництву, починаючи з себе: не давати і не брати хабарів.

В день Національної гідності та свободи активісти національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» були на Майдані. Ми спілкувались та дискутували, ми приходили до висновків для Нової України та приймали рішення. І, що найприємніше – учасники Майдану підписували Декларації безхабарності, беручи на себе зобов’язання не давати і не брати хабарів. І власним прикладом «ламати» стару корупційну систему.

Поки українці мають високе почуття гідності – їх ніхто не здатен зламати, перетворивши на рабів. Ми розуміємо як ніколи, що саме ми маємо збудувати Нову Україну, де з великою приємністю будуть жити наші діти!

Дорогі друзі, ми закликаємо Вас долучатися до національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» задля розбудови нашої гідної та заможної України! Слава Богу і слава нашій Україні!

Прес-центр Руху  

 

Переглядів: 784 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar