Всі новини » 2015 » Лютий » 25 » Давайте допоможемо Яценюку...
12:55
Давайте допоможемо Яценюку...

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк розпорядився розпочати службове розслідування проти керівництва Фіскальної служби і відсторонити його від виконання обов'язків.

Також прем'єр закликав президента Петра Порошенка провести чищення корупціонерів в Генпрокуратурі і СБУ, а також доручив МВС провести внутрішнє розслідування і кадрові чистки.

"Я приймаю рішення про початок службового розслідування щодо діяльності Державної фіскальної служби, це стосується керівника служби, заступник керівника - начальника податкової міліції та заступника керівника - начальника митниці. На час розслідування уряд усуває керівництво служби від обов'язків", - сказав він.

"Я звертаюся до бізнесу. Допоможіть мені, і я допоможу вам. Мені потрібні конкретні факти зловживань та хабарництва - зазначив Яценюк. Протягом 2 тижнів уряд буде працювати для встановлення фактів зловживань у ДФС", про це повідомляє Українська правда.

 

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх, кому відомі будь-які факти хабарництва – повідомляйте нам, а ми вже їх офіційно передамо в Кабінет Міністрів.

Також закликаємо всіх небайдужих громадян відмовитися від хабарів та підписати Декларацію безхабарності і цим самим ми побудуємо нову Україну!

 

З повагою,команда Руху «Ні хабарництву!»

Переглядів: 978 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1
нашли с кого брать))))судами надо заниматься,клановые ветки разрушать,куда не глянь- везде кумовство и т.п...Будет порядок в судах,тогда людям будет удобнее отставать свои права и без взяток.Если у человека рыльце в пушку,то он заплатит взятку,а если человек прав,то он должен быть уверен,что в суде получит поддержку.А чиновник должен бояться жалобы на него.Решение локальных проблем ни к чему не приведет..."мартышкин труд"..Так пожалуйста и передайте офіційно в Кабінет Міністрів.
avatar