Всі новини » 2015 » Грудень » 7 » Чому українці продовжують давати хабарі? Як зарадити цьому? - Круглий стіл
09:47
Чому українці продовжують давати хабарі? Як зарадити цьому? - Круглий стіл

У середу, 9 грудня 2015 р., о 9:30 в Київському будинку вчителя  (м. Київ, вул. Володимирська, 57) відбудеться круглий стіл: «Чому українці продовжують давати хабарі – як зарадити цьому?». Круглий стіл присвячено до Міжнародного антикорупційного дня (9 грудня).

Згідно із результатами соціологічного дослідження, 40% опитаних Київським міжнародним інститутом соціології і Міжнародним фондом виборчих систем давали різного роду хабарі за останні 12 місяців. З них 32% давали хабар за прийом у лікарні, 9% - за підготовку документів, 8% - у школі й на роботі, 6% - за запобігання штрафу за порушення правил дорожнього руху.

Водночас 58% опитаних вважають корупцію частиною життя українців, і тільки 29% - не згодні із цим (Джерело – Українська Правда).

Що необхідно зробити, щоб переважна більшість українці перестала вважати корупцію та хабарництво частиною свого повсякденного життя? Які основні причини хабарництва в нашій державі? Та які необхідно виробити інструменти як на законодавчому, так і на правозастосовному рівні, щоб знизити рівень хабарництва в Україні до найменших показників?

На ці та інші питання постараються дати відповідь експерти та моральні авторитети нашої держави. А саме, учасниками круглого столу будуть: Левко Лук’яненко – Герой України, Патріарх Філарет – Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату,  Андрій Марусов – Голова Правління Transparency International Україна, Віталій Шабунін – Голова правління Центру протидії корупції, Сергій Гула – Голова Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» 

Також, учасниками заходу будуть державні службовці, адвокати, активісти громадських організацій, підприємці, викладачі, студенти.

Організатор: ГО «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» - www.nihabarnyctvu.org.ua

Партнери заходу: Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Американська асоціація юристів «Ініціатива з верховенства права».

 

Реєстрація на круглий стіл за посиланням - http://goo.gl/forms/7yL48JRNUa

 

Акредитація:

Олена Гула

+380975839778

nikhabarnyctvu@gmail.com  

Переглядів: 716 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar