Всі новини » 2015 » Листопад » 18 » Чи є в Україні чесні прокурори?
17:21
Чи є в Україні чесні прокурори?

На запитання «чи є в Україні чесні прокурори?» більшість громадян ствердно дадуть відповідь, що «ні!». І в певні мірі, з такою відповіддю можна погодитися, оскільки довіра суспільства до прокуратури є однією із найнищих.

Але не варто всіх під одну «гребінку». Все ж таки є в нашій державі чесні прокурори. От наприклад заступник генерального прокурора України Віталій Касько – достатньо принципова людина, яка довела своїми справами, що реально бореться з корупцією та щиро дбає про, дійсно, європейську модель української прокуратури.

Але не Касьоком єдиним… Наприклад є прокурор Запоріжжя пан Олександр Денисенковін підписав Декларацію безхабарності, де зобов’язвся не давати і не брати хабарів!  Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» офіційно не звертався до прокурора Запоріжжя це робити – він зробив це за власним бажанням – і ми це вітаємо.

Ми вважаємо, що це хороший знак не тільки для всіх інших державних службовців, але також і для запоріжців.  Тепер вони не тільки знають, що у них є чесний прокурор, а також зможуть в будь-який момент, маючи цю Декларацію, показати будь-якому хабарнику , щоб знав, боявся та припинив свою нечесну практику.

Це і є одна із ідей нашого Руху запускаючи проект Декларації безхабарності! Показати, що в Україні є багато достойних людей, які не дають і не беруть хабарі, а також використовувати її як один із інструментів протидії хабарництву? А у Вас така Декларація є?

Прес-центр Руху «Ні хабарництву!»

Переглядів: 608 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar