Всі новини » 2015 » Серпень » 24 » Це особливий День Незалежності! Зі святом!
07:15
Це особливий День Незалежності! Зі святом!

Хто б міг подумати, що після 23 спокійних років власної державності, нам прийдеться її захищати із зброєю в руках… І захищати не від далеких і чужих загарбників, а від «братів», що живуть пліч-о-пліч…

Але, вірно сказав класик: «все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими!». Ми стали сильнішими, розумнішими, ріднішими... Можливо, Бог і допустив нам такі обставини, щоб нас згуртувати та зробити однією з найкращих націй світу.

Ми змінюємося, може не так швидко, як цього хотілося, але ми змінюємося! В нас з’являються нові антикорупційні органи, в нас є вже власна поліція, якою можна гордитися, в нас волонтери очолюють держадміністрації, в нас народжуються нові технології…

А найголовніше – в нас «народжуються» нові люди. Люди, які вже не хочуть жити по-старому. Це свідомі громадяни, які вже хочуть творити своє майбутнє, своїми ж руками! Це освідченні, гідні та професійні українці, що, дійсно, мислять по-новому!

І це українці, які також відмовилися від хабарництва, засвідчуючи персонально, щ вони не дають і не беруть хабарі! І це також є показником зміни країни! Саме так, і не інакше, коли люди починають змінювати свої вчинки, демонструючи свою доброчесність!

 

Друзі, ми обов’язково побудуємо процвітаючу, сильну, духовну Україну, якою будуть пишатися наші діти!

Живімо чесно і Бог буде з нами!

 

З Днем Незалежності!

 

З повагою,

Голова Національного антикорупційного Руху

«Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»

Сергій Гула

 

Переглядів: 516 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar