Всі новини » 2015 » Січень » 23 » Борис Тарасюк підписав Декларацію безхабарності, долучившись до Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»
10:03
Борис Тарасюк підписав Декларацію безхабарності, долучившись до Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»

Є в українській політиці досвідчені люди, що заслужили повагу своєю професійною та патріотичною позицією. Безперечно, такою людиною є народний  депутата кількох скликань, Міністр закордонних справ 2005-2006 років – Бориса Іванович Тарасюк. Саме таких людей в український Парламент потребує чи не найбільше!

 

В сьогоднішньому українському суспільстві чи не основною вимогою до депутатів Верховної Ради України є доброчесність у процесі їхньої каденції у Парламенті.

Вимога полягає в тому, що депутати мають бути чесними, відповідальними, професійними та тими, які не будуть давати і брати хабарі за голосування по тим чи іншим рішенням.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» започаткував проект «Безхабарний депутат». Мета якого сприяти доброчесності народних депутатів, щоб останні чесно та безпідкупно виконували свої обов’язки, а також пам’ятали, що їхнім головним завдання є служіння українській громаді.

Дуже приємно, що одним із перших народних депутатів, хто підписав Декларацію безхабарності та долучився до національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», став пан Борис.

Рух «Ні хабарництву!» вітає доброчесні доброчесну позицію і багатьох інших народних депутатів та закликає всіх інших обранців, які ще не засвідчили свою доброчесну позицію підписати  Декларацію безхабарності та разом будувати доброчесну Україну.

 

Команда Руху

 

Переглядів: 928 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar