Всі новини » 2014 » Грудень » 22 » Богдан Гаврилишин підписав Декларацію безхабарності, долучившись до національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»
16:46
Богдан Гаврилишин підписав Декларацію безхабарності, долучившись до національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»

Богдан Гаврилишин поправу вважається громадянином Світу. Один із найпопулярніших українців, який реалізував свою мрію, довівши, що кожен українець може досягти великих звершень, принісши велику славу Україні.

Богдан Дмитрович один із засновників Давоського Форуму, радник Президентів та Прем’єр-міністрів України, засновник однієї із найбільш провідних шкіл менеджменту у Швейцарії, знає про найкращі умови розвитку цивілізованої та заможної країни, а це професіоналізм та чесність! Тому підписана Декларація безхабарності - це свідчення для української громади, що ми можемо і маємо жити чесно!

Корупцію та хабарництво потрібно долати, обов’язково застосовуючи два підходи: системний та індивідуальний. І дуже добре, що в Україні є Рух «Ні хабарництву!», який закликає людей до доброчесності, до того, щоб вони своїми руками, своїм рішенням змінювали Україну.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» звертається до всіх небайдужих українців змінювати країну, починаючи з себе – перестати давати і брати хабарі, підписавши Декларацію безхабарності.

 

Прес-центр Руху

 

Переглядів: 866 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar