Всі новини » 2016 » Січень » 15 » Антикорупційний семінар для підприємців: "Як не давати хабарі та протидіяти корупціонерам у владі?"
17:57
Антикорупційний семінар для підприємців: "Як не давати хабарі та протидіяти корупціонерам у владі?"

Запрошуємо взяти участь у тренінгу для підприємців

«Боротьба з хабарництвом – це наш обов’язок!»

Запрошуємо підприємців та всіх зацікавлених у протидії корупції у бізнесі взяти участь у безкоштовному тренінгу «Боротьба з хабарництвом – це наш обов’язок!», що проходитиме 19 січня 2016 року в м. Київ, та в рамках реалізації проекту з протидії хабарництва в Україні, що реалізується Американською асоціацією юристів Ініціатива з верховенства права в Україні в рамках Програми «UK-UA: Підтримка реформ в Україні»та за фінансової підтримки Уряду Великої Британії.

Мета тренінгу: зміцнення знань бізнесменів щодо того, як ідентифікувати та боротися з хабарництвом.

Серед можливих тем для обговорення:

1.      Антикорупційне законодавство України та останні зміни до нього. Європейські стандарти, досвід боротьби з хабарництвом та протидії корупції.

2.      Поняття та види хабарництва. Суб’єкти корупційних правопорушень та їх співучасники.

3.      Викривачі корупції. Механізм захисту викривачів хабарництва.

4.      Що робити якщо Вам натякають на необхідність дати хабар або вам стало відомо про корупцію?

5.      Запобігання та протидія хабарництву. Прозора діяльність та нетерпимість до корупції. Роз’яснення щодо притягнення до відповідальності порушників.

Спікери семінару:

 

Сергій Гула, Голова Руху «Ні хабарництву! Я не беру і не даю хабарів», член Ради громадянського контролю Національного антикорупційного бюро України, адвокат;

Анатолій Стоян, незалежний експерт з аналізу антикорупційної політики ГО «Інформаційно-ресурсний центр»;

Марина Старовойтова, керівник Харківського відокремленого підрозділу ВГО «Об'єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу», адвокат.

 

По результатам проведення тренінгу учасники отримають сертифікати. Також організатори забезпечують харчуванням учасників тренінгу.

 

Місце проведення тренінгу – зала Великого конференц-залу Національної академії наук України, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Володимирська 55. Початок о 9:00

 

Для того, щоб зареєструватися на участь у тренінгу прохання надіслати ПІБ та Ваші контакти (моб. телефон) до 17:00, 18 січня 2016 року на електронну адресу LSalimova@abaroli.org.ua.

Кількість учасників обмежена!

Приходьте і здобувайте нові знання!

 

Команда Руху «Ні хабарництву!»

Переглядів: 664 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar