Всі новини » 2015 » Жовтень » 31 » Антикорупційні семінари - шлях до доброчесності українців...
08:42
Антикорупційні семінари - шлях до доброчесності українців...

29 жовтня 2015 р. в Черкаському державному технологічному університеті відбувся навчальний семінар з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства.

Відкрив захід в.о. ректора ЧДТУ Сергій Анатолійович Назаренко. Керівник вишу зауважив, що захід проводиться згідно виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 р. № 706 “Питання запобігання та виявлення корупції”.  Відповідно до “Положення про уповноважений підрозділ або особу з питань запобігання та виявлення корупції” в університеті будуть проходити два рази в рік навчальні семінари з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства.

Мета навчального семінару – інформування професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів про вимоги антикорупційного законодавства України, які стосуються їх діяльності, а також допомогти уникнути ризиків порушення норм закону.

Навчальний семінар відбувався під головуванням начальника юридичного відділу ЧДТУ  Василенко Сергія Івановича.

На навчальному семінарі виступили: Сергій Євгенович Гула – голова громадської організації «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»  з м. Київ; Горох Олександр Сергійович– співробітник Управління Служби Безпеки України в Черкаській області; Євген Миколайович Глєбов – директор організації “Агенція регіональної підтримки підприємництва та інвестицій”;.

Представники громадськості надали ґрунтовну інформацію щодо виявлення та запобігання хабарництва, внесених змін до законодавства та закликали до подальшої співпраці в цьому питанні. Саме завдяки Альянсу протидії корупції подібні семінари можливі.

Щоб уникнути ризиків порушення норм закону викладачам та іншими працівниками університету важливо володіти повною і точною інформацією про основні вимоги антикорупційного законодавства, а також чітко розуміти сферу його впливу на професійну діяльність науково-педагогічних та інших працівників університету.

 

За матеріалами ЧДТУ

 

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців підписати Декларацію безхабарності, відмовившись давати і брати хабарі і тим самим почати з себе змінювати країну!

Переглядів: 541 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar