Всі новини » 2015 » Вересень » 4 » Антикорупційна група РПР закликає народних депутатів не включати в порядок денний і відхилити
12:06
Антикорупційна група РПР закликає народних депутатів не включати в порядок денний і відхилити

Антикорупційна група громадської коаліції “Реанімаційний пакет реформ” закликає народних депутатів не включати в порядок денний і відхилити законопроект № 3025 “Про особливий режим спеціальної конфіскації майна”.

 

Цей законопроект призведе до того, шо Європейський Союз та інші міжнародні партнери України будуть змушені в судовому порядку зняти санкції, застосовані до В.Януковича та інших чільних представників його режиму. Проект передбачає дискримінаційний підхід застосування кримінального права до окремих осіб і тому порушує основоположні права людини та суперечить Європейській конвенції з прав людини. Це може стати підставою для визнання кримінального переслідування цих осіб політичним та таким, що порушує вимоги верховенства права.

 

Насправді українське законодавство вже містить інструменти, які дозволяють конфіскувати майно Януковича та інших після їх засудження у провадженні за відсутності обвинуваченого (in absentia). Тому слід зосередити увагу насамперед на виконанні органами прокуратури чинного законодавства.

 

Джерело Сайт РПР

 

Переглядів: 414 | Добавив: serggula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar