Всі новини » 2014 » Грудень » 2 » Андрій Садовий: “Україна потребує великого стресу для подолання хабарництва”
01:59
Андрій Садовий: “Україна потребує великого стресу для подолання хабарництва”

Пане Андрію, чи зможе Україна сама в собі подолати явище хабарництва?

 

- Думаю, що так, але для цього необхідний достатньо великий стрес. Власне зараз, коли йде війна між Україною та Росією, є унікальний шанс прибити корупцію до землі. Цього прагне українське суспільство. Люди хочуть подолати це ганебне явище разів у 100 більше, ніж українська влада. Вірю, що хабарництво поборемо, об’єднавшись разом.

 

Які Ви бачите основні інструменти для цього?

 

- В першу чергу, необхідно обирати чесних людей на відповідальні посади. По-друге, забезпечувати їх високою, гідною зарплатнею, щоб у них не виникало спокус. По-третє, здійснювати якісний контроль за їх діяльністю. В нинішніх умовах, такий контроль є ефективним лише від громадськості, бо ті державні структури, які б мали виконувати контролюючі функції, є, на превеликий жаль, самі корумпованими.

 

- Наразі сотні українців підписують декларації безхабарності. Чи бажаєте долучитись до Руху “Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів”?

 

- Так, вважаю, що це гідно. Адже людина, яка дає чи бере хабарі (незалежно від віку, чи професії), насправді, вбиває революцію гідності, яку ми з вами породили. Хабарна людина нищить своє життя та майбутнє своїх дітей.

Для змін нашого суспільства кожному громадянину необхідні три основні складові:

  1. Багато працювати.
  2. Вірити в Бога.
  3. Любити людей.

 

Розмовляв Сергій Гула,

голова Руху “Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів”

Переглядів: 1029 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar