Всі новини » 2014 » Грудень » 1 » Андрій Садовий підписав Декларацію безхабарності, долучившись до Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»
23:08
Андрій Садовий підписав Декларацію безхабарності, долучившись до Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»

Українське суспільство прагне до самоочищення, особливо після Революції гідності. Українці вже не хочуть жити за старими правилами, вони хочуть будувати та бачити процвітаючу Україну з новими правилами.

Одним із важливих нових правил гідності, яке все більше набирає популярності для українців є правило доброчесності, а саме: не давати і не брати хабарів. Вже сотні українців підписали Декларацію безхабарності, засвідчуючи свою чесну поведінку перед собою та перед Україною.

До цієї акції доброчесності долучився мер Львова, лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий. «Власне зараз, коли йде війна між Україною та Росією, є унікальний шанс прибити корупцію до землі. Цього прагне українське суспільство. Люди хочуть подолати це ганебне явище. Вірю, що хабарництво поборемо, об’єднавшись разом!». Зазначив пан Андрій.

«Однозначно, що людина, яка дає чи бере хабарі (незалежно від віку, чи професії), насправді, вбиває революцію гідності, яку ми з вами породили. Хабарна людина нищить своє життя та майбутнє своїх дітей!» - влучні слова Андрія Садового, які залишаються дуже актуальними і до сьогодні.

Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» закликає всіх свідомих українців не давати і не брати хабарів, підписати Декларацію безхабарності та долучитися до національного Руху.

 

Команда Руху «Ні хабарництву»

 

Переглядів: 779 | Добавив: serggula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar