Дорогі друзі, ми закликаємо Вас повідомляти нам про всі факти хабарництва з якими ви зіткнулися, а також про тих хабарників, які продовжують вимагати хабарі. Наша організація буде формувати офіційні запити до правоохоронних органів та здійснювати громадський контроль, щоб кожний хабарник був покараний. Також, нижче пишіть про свої успішні історії боротьби з хабарництвом.

Гостьова книга [ Додати запис ]
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 »
Показано 61-80 з 132 повідомлень
72. Анна   (07.09.2015 19:06)
м. Рівне.Доцент Національної академії водного господарства Ногас Анжела Олесандрівна відверто вимагаєт повторний хабар(так як по 1000 вже 10000 тис. вона отримала, і хвалилася, що зробила на них дочці весілля )від студентів - заочників, які в цьому році поступили на лікаря - реабілітолога уже по 1700грн., при тому, що ці студенти вже по 9000 грн. проплатили за рік за навчання.При цьому вона погрожує завалити сесію, або поставити низькі оцінки, якщо її вимога не буде виконана. Видно, це все робиться при потаканні зі строни адміністрації, бо говориться це відверто, нічого не боячись, ніякої "боротьби з корупцією". Що робтити? Порадьте!

71. Інвалід 3 групи   (30.08.2015 13:35)
Прогнила вся система охорони здоров'я. чув про піраміду: Лікар-Завідуючий-Головний лікар-Міністр. На рівні лікарні (ТОККПНЛ) точно!
Спочатку про Тернопільську психо-неврологічну лікарню.
Трохи про медицину на місцевому рівні. Хоч інвалід насправді хворий, але має бути хабар. Хоч люди самі винні, частково, бо привчили до хабарів. Лікарю в лікарні - дай, на медкомісії - дай, на перекомісії дай.
Я НЕ даю! багато разів пройшло. Але пресують страшно. Не знаю чи наступного року дадуть групу.
Коли хотіли забрати групу, напрвили на перекомісію до Вінниці. Там дурно пролежав, без лікування, 3 тижні, а потім лікар спитав яка в мене пенсія і вирахував вагу хабаря.
Тож Науково-дослідний інститут реабілітації інвалідів (м. Вінниця) - і той наповнений лікарями-хабарниками.

70. Василь   (28.08.2015 16:17)
Закликаю перевірити Національний Лісотехнічний Університет України,а особливо Кравця Миколу Степановича,викладача історії української культури даного Університету,та інститут екологічної економіки та менеджменту.Я колишній студент Університету,не витримав як корупції у поєднанні з неякісним викладанням,так і загального ставлення до студентів,особливо з сторони Кравця Миколи Степановича,образи моєї гідності,вживання нецензурної лексики на робочому місці,зведення наклепу у діях,які не були вчинені,погрози ним мені бути позбавленим права навчатись на державній формі навчання та бути відрахованим з цього Університету загалом,образи мене як особистості,позбавлення мене слова на захист себе,відмову ним захищати права студента,та у конфліктних ситуаціях захист винної сторони конфлікту,а також звинувачення і вимога вибачень у мене,невинної сторони конфлікту,а також незаконне гальмування перезарахування оцінки згідно Болонського процесу,та чинного законодавства України.

69. Ігор   (25.08.2015 15:43)
В Надвірнянському МРЕО(хоча більше підходить назва "зборище людей з явним розумовим відхиленням") у наглому вигляді вимагають хабарі при постановці авто на облік,придумуючи тупі посилання що є якісь проблеми в базі данних, чи взагалі немає номерів,чи немає техпаспортів,чи взагалі абсурд!!!!! немає підтвердження з іншої області!!!!! Їх треба просто розстріляти цих скотів!!!!!
куди звернутись щоб втерти носа цим козлам!? Прокуратуру чи миліцію навіть не пропонуйте,то всьо одне кобло!!!

68. Анна   (10.08.2015 19:36)
Аптека №78 у Тернополі під загрозою зникнення. Новопризначена зразу на посаду керівника молодий спеціаліст О. Жеруха сидить в кімнаті менеджерів зі своєю печаткою в атмосфері неприязні і навіть ненависті майже всього колективу, який через неї вже більше місяця "трусить". А в.о. завідуючої довели, вона на лікарняному. Рахунки заблоковані.Справа в суді. Поки йтиме суд (а це довго) передавати документи і в тому числі на їй наркотики і безкоштовні ліки ніхто не має права. А ще,якщо людина, або члени сімї були під слідством, то також не дозволяється працювати з наркотичними препаратами, в Жерухи ніби-то є чоловік депутат-свободівець А.Козак. І його спіймали на великому хабарі. На працівників аптеки здійснюється великий тиск. І ні Барна, ні Хомінець не бажають перечити свободівцям. То кого ж ми вибирали. і що це твориться?

67. Nice   (01.08.2015 20:07)
Не є еовиною що для того щоб здати екзамен в ГАІ для отримання водійського посвідчення, потрібно заплатити кошти в межах 2т грн. Особливо це стосується шепетівського МРЕВ. Хмельницької області. Особисто сам не стикався. Маю здавати екзамен у вересні, але кожен водій даного району та полонського може підтвердити

66. василь   (29.07.2015 00:15)
івано-франківський міський пологовий будинок за кесарів розтин з нас здерли понад 10тисяч гривень лікарі самі приходили і вимагали гроші залякуючи нас відношення як до худоби бардак підкажіть до якого телеканалу краще звернутися бо без журналістів і масовоі публікаціі цього бардаку незробимо з ними нічого хіба що повбивати.

65. Anna   (28.07.2015 20:06)
Уже декілька років поспіль комунальні аптеки Тернопільщини борються за своє виживання із обласними чиновниками. Наразі заступник голови Тернопільської обласної ради знову приступив до раніше розпочатої справи. На посаду директора комунального підприємства «Тернопільська обласна аптека №78» поспіхом призначають випускницю медінституту без досвіду роботи, Ольга Жеруха не просто 23-річна недосвідчена випускниця нашого медуніверситету , у якому навчалась ЗАОЧНО!,а дружина скандально відомого депутат облради від ВО «Свобода» Андрія Козака. Вона ніби-то пройшла по конкурсу! Центральна аптека №78 у Тернополі на грані закриття. Рахунки аптеки заблоковані і ліків залишилося аж на днів 10. Залишається волати SOS!!! Може хтось почує. Більше тут:http://www.0352.ua/article/899376 angry

64. Виктория   (24.07.2015 21:39)
Доброго времени Вам суток. В ГАИ г. Одесса, для сдачи экзамена с вождения - требуют 100 $ (тот кто не платит - не сдает). Как быть?

63. Сергій Лещенко   (22.07.2015 18:14)
КРИК о ПОМОЩИ! В Национальном Юридическом Университете Украины им.Ярослава Мудрого просто тотальнейшая коррупция при поступление на 5 курс магистратуры,все уже в открытую не стесняются говорить кто?где?через кого? и за сколько заплатил за поступление на свой факультет,ситуация просто катастрофическая люди у которых средний балл диплома 5 ''пролетают''мимо бюджета,а вчерашний троечник пишет вступительный на 12 из 12 и проходит на бюджет .Как с этим бороться?Размеры коррупции просто поражают,все места буквально раскуплены расценки от 1000-1500$ и это при том что на факультете подготовки кадров для органов прокуратуры 100 бюджетных мест,Юстиции 100 ,МВД-70.Вот и считайте.Противно когда страна и люди борются с этим позорным явлением да еще и в такое тяжелое время в ''лучшем' Юридическом Вузе страны происходят такие явление. А потом мы еще удивляемся размерам взяток на которых ловят различных чиновников и силовиком.

62. Карл   (11.07.2015 10:54)
Доброго дня. У знайомоі відмовили нирки. Взявся за неі лікар в 9 міська лікарня м. Кривий Ріг . Спочатку вимагав 6 донорів. Або 500 грн. За кожного. Коли знайшли донорів, знову квест: ще 6 донорів але за мінімальний строк

61. Камила   (11.07.2015 09:55)
Г.Київ жск "Полиграфіст"
аудит
З 2006 року в кооперативі були встановлені лічильники на теплопостачання, горяче та холодне водопостачання. В платіжках на сплату комунальних послуг з 2006 по кінець 2014 нарахування сум проводилося не згідно показникам лічильників, а згідно нормативів – таким чином суми на комунальні послуги встановлені були завищеними на 20-30 процентів. В будинку мешкає багато пенсіонерів, які згідно з законодавством, отримували завищений розмір субсидії, що вважається розкраданням вже і державних коштів також.
У 2010 році відбувся судовий розгляд скарги Кошкіна до кооператива «Поліграфіст» за перешкоджання прийняття показників лічильників для оплати комунальних платежів. В ході цієї справи було встановлено, що кооператив «Поліграфіст» мав заборгованість за 8 років за несплату за послуги постачання води на сумму близько 280 000 грн та опалення близько 80 000 грн. Якщо зробити зворотній розрахунок тільки по воді за найнижчою ставкою Уксоцбанку на депозит 14,5 % річних, то на кінець 2010 року на рахунку кооперативу мало накопичитися додатково до суми боргу не менше 330 000 грн.

25 03 2015 надала Прилепі приблизні розрахунки з пропозицією збільшити строк аудиту для прояснення долі ціх коштів та механізму їх розподілення, та отримала відмову.
Вибірковий аудит становив, що на рахунках кооперативу накопичилося багато грошей, але була фактично відсутня будь яка фінансова звітність про витрачання грошей.

60. Батьки   (09.07.2015 16:53)
У Дрогобичі (Львівська обл.) дитячий садочок "Казка", вул. Коновальця. Завідуючий вимагає зі всіх батьків для зарахування до садочка хабар у розмірі 1500 грн. за кожну дитину.Допоможіть всі батьки дають хабар та мовчать бо бояться цькування над дитиною!!!!!!!!!!!!!!!!!

59. Кондратюк Леся Сергіївна   (20.06.2015 09:03)
Викладала в Національному авіаційному університеті 2 роки (2012 - 2014). За цей період чула багато скарг від студентів про те, що вимагають хабарі. Ось і на цій літній сесії 2015 Сарачан, Репета (на жаль не знаю кафедр та інститутів) та ще багато хто поповнили свої статки. З однієї групи за трійку брав 500 грн. (18 * 500= 9000). Дуже багато скарг було на Гуманітарний інститут. Знаю, що на кафедрі філософії хабарів не беруть. Мені особисто двічі намагались дати хабар. Студенти звикли до цієї практики і не знають інших форм "вдячності". Боляче дивитись як батьки тягнуться з останніх сил, щоб дати дитині "освіту". Шкода, що викладачі бояться заявляти про колег-хабарників, очевидно, що у студентів тим паче немає сміливості заявити на когось.

58. Лариса Григорівна   (14.06.2015 20:43)
В Київській міській лікарні номер один не видають довідку про народження дитини(старший акушер вімагає тисячу гривень), якщо є можливість допоможіть! Мій номер телефону 096 488 61 39

57. анонім   (13.06.2015 14:06)
В КНП" Третій Черкаській поліклініці "ЧМР М.Черкаси в відділенні відновного лікування та фізіотерапії зав. відділенням Пітомець Світлана Іванівна вимагає кошти за призначання лікування!!!!!! cry cry cry cry cry cry cry

56. назар   (09.06.2015 08:46)
У львівському національному аграрному університеті на кафедрі архітектури завідувач кафедри степанюк а.в. вимагає по400-500 грн за здачу курсового проекту і електронні версіі які потім продає тим хто не зробив курсовий а платить гроші.

55. АНОНІМ   (29.05.2015 06:54)
В Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, дальше триває сильна корупція, хапуги викладачі беруть хабарі за заліки, екзамени і тому подібне !!! Всі знають , всі мовчать! Питання, за що боролись на майдані, за що вмирали, де совість ??? Це просто щось жахливе ! Невже з 1000 учнів незнайдеться одного щоб зробив компромат? Вовки в овечиш шкурах і ті що беруть і ті що дають! Хотілось що СБУ зреагувало, скільки можна, ми хочемо в Європу, а нас таких ніхто нечекає!

54. Анонім   (28.05.2015 22:52)
Тернопільський національний педагогічний університет, факультет ІПФ, Цідило Іван Миколайович, найбільш помітний хабарник факультету. Студентів, які приходять на перездачу змушує купувати папір або ж взагалі прямо говорить потрібну суму грошей в гривнях, без якої ти не набереш потрібних тобі балів.

Такі викладачі є в кожному університеті, але студенти вже до цього звикли. Та і так зручніше здавати заліки.

53. марія   (27.05.2015 20:52)
вимагання хабарів начальниками поїздів з провідників львіиської залізниці та нач резервів


Ім`я *:
Усі смайли
Код *: